ADMINISTRAȚIE
AQUABIS: Solicităm abonaților să folosească apa potabilă cu prudență și responsabilitate
„În contextul perioadei îndelungate în care se înregistrează temperaturi extrem de ridicate și precipitații reduse, solicităm abonaților să folosească apa potabilă provenită din rețeaua publică cu prudență și responsabilitate”, transmite Aquabis.
Centrul Legacy, preferat de familiile cu copii, din județ sau din...
Centrul Legacy și-a deschis porțile la finalul anului 2022. Primarul orașului Beclean a explicat că această facilitate este preferată de familiile cu copii, mai...




