17.6 C
Bistrița
marți, septembrie 16, 2025

AQUABIS: Se anulează audiențele! Acces limitat, în unitate

Se anulează audiențele, iar accesul va fi limitat, în compania Aquabis, a anunțat conducerea societății. 

Stimați clienți, având în vedere contextul epidemiologic creat de pandemia cu noul coronavirus SARS COV 2, dar și creșterea virulenței și a numărului de infectări – s-a hotărât ca accesul publicului în unitate să se facă doar la casierie pentru efectuarea de plăți”, au anunțat cei de la Aquabis.

Accesul va fi permis și la registratură, pentru depunerea sau preluarea de documente, conform programului afișat.

Comunicarea cu compartimentele societății se va face în scris, telefonic, prin fax sau e-mail.

„Audiențele se anulează până la o dată care va fi comunicată în timp util”, a mai precizat conducerea Aquabis. 

Telefoanele societății sunt: 0263.213.117; 0372.742.478 (dispecerat);  0263.21.40.14,  Fax: 0263.21.66.08,

Secretariat:  e-mail: [email protected].

Registratură:  0263.212.878.

ARTICOLE SIMILARE

Ultimele Știri

Sponsorizate

Crama Veche caută Ajutor Bucătar și Pizzer. NOI locuri de muncă în Bistrița și Năsăud

Crama Veche caută ajutor bucătar și pizzer, iar Îndemânarea Construct angajează sudor MIG/MAG & Electric, Lăcătuș mecanic, vopsitor și muncitor necalificat. NOI locuri de muncă în Bistrița la Grand Hotel COROANA, dar și în Năsăud, la STEWO Plast. Oferta completă, mai jos:

Ești pasionat de torturi și vrei să-ți desăvârșești tehnica? Descoperă toate secretele de la maestrul cofetar Alina Bejan, pentru Un Dulce De Zece!

Măiestria de a face torturi care să fure privirile tuturor și să-i cucerească definitiv pe cei...

MATEROM AUTOMOTIVE TE PREMIAZĂ!

Caravana Škoda 2025 vine cu premii spectaculoase! Două zile de test drive-uri cu cele mai îndrăgite modele Škoda, noutăți din lumea auto și o TOMBOLĂ cu premii WOW îi așteaptă pe bistrițeni la Caravana Škoda 2025.