-5.4 C
Bistrița
joi, ianuarie 8, 2026

Două săptămâni de târg, la Bistrița!

În perioada 24 februarie – 10 martie 2018, Primăria municipiului Bistriţa organizează „Târgul de Dragobete şi Mărţişor” în zona Piaţa Centrală, lângă Biserica Evanghelică.

La acest eveniment sunt aşteptaţi meşteri populari din Bistriţa-Năsăud pentru a expune spre vânzare produse specifice acestei sărbători.

Termenul limită pentru înscriere este data de 20 februarie 2018, mai informează reprezentanții Primăriei Bistrița. Comercianţii pot obţine relaţii suplimentare la sediul Direcţiei de Administrare a Pieţelor, sau la telefon 0263/21.20.41.

ARTICOLE SIMILARE

Ultimele Știri

Sponsorizate

NOI locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița, la RCB Electro, Sanovil și Îndemânarea Construct

NOI locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița, la IPROEB, FAN Courier, RCB Electro, Clinica Sanovil și Îndemânarea Construct. Arena by Casa EMA caută ajutor de bucătar, iar Fan Courier are nevoie de curieri și operatori recepție. Amicii Building angajează inginer instalații. Lista completă, mai jos:  

Flamingo Ballrom deschide lista pentru 2026! Evenimente până la 300 persoane și meniuri la prețuri accesibile

Anul 2026 a început, așa că Flamingo Ballrom și-a deschis agenda pentru a nota evenimentul din...

Noi locuri de muncă, la IPROEB, Arena by Casa EMA, Clinica Sanovil: Se caută consultant vânzări, operatori cabluri electrice, ospătar, jurist

NOI locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița, la IPROEB, care angajează operatori cabluri electrice. Aquabis caută electrician, mecanic, instalator și încasator la Bârgău. Posturi disponibile există și la Îndemânarea Construct, Arena by Casa EMA, Fan Courier sau Amicii Building. Lista completă, mai jos: