12.3 C
Bistrița
luni, martie 30, 2026

FAKE NEWS: „Calmați-vă! Îndrăgitul interpret a primit locuință socială pentru a avea și el unde să-și depoziteze banii, nu pentru a locui acolo” – se apără Primăria Bistrița

Haideți să fim civilizați. Au trecut vremurile în care, dacă aveai bani mulți, trebuia să-i ții în saci, îngropați pe nu știu unde. Oferind această locuință socială facem un pas către normal.

Omul are bani prea mulți pentru a-i depozita neconform, de ce nu vreți să înțelegeți? El nici măcar nu o să locuiască acolo, unde e problema?”, au declarat reprezentanți ai Primăriei.

Nota Redacției: Acest text este un pamflet și trebuie tratat ca atare

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

Stewo Năsăud face angajări! Se caută asistent manager, magazioner, facturist. NOI locuri de muncă, în Bistrița

STEWO Năsăud angajează asistent manager, magazioner, facturist și controlor calitate. NOI locuri de muncă sunt disponibile la Casa EMA, TRANSMIXT Bistrița, GB Instaplan, BistriVET, CAR Bistrița Credit Plan sau Tinu House Art. Oferta completă, mai jos:  

Prezentare cu degustare: Agenția de Nunți Avramii prezintă noile meniuri pentru sezonul 2026 – 2027!

Așa cum știm cu toții, o nuntă de poveste începe cu o experiență culinară de neuitat!...

MATEROM AUTOMOTIVE schimbă regulile: Test Drive Extins* de până la 48h cu modelele Škoda

Materom Automotive aduce în Bistrița un concept nou: Test Drive-ul Extins Škoda, o experiență care îți oferă suficient timp să descoperi cu adevărat mașina pe care vrei să o cumperi. Nu doar o probă. O experiență reală