7.8 C
Bistrița
duminică, aprilie 26, 2026

FOTO: Băut fiind, și-a condus mașina într-un cap de pod

S-a întâmplat în urmă cu puțin timp, pe drumul ce leagă Șieu Măgheruș de Sigmir. Domnișoarele aflate în mașină cu tinerelul băut au trăit spaima vieții când autoturismul s-a oprit în capul de pod.

Un accident rutier a avut loc în urmă cu puțin timp pe drumul ce leagă Șieu Măgheruș de Sigmir.

Un tinerel de 21 de ani, din Sigmir, se îndrepta spre casă.

Cu el în mașină se aflau două domnișoare.

Băut fiind, tânărul șofer a accelerat, a pierdut controlul volanului și s-a oprit în capul de pod.

Din fericire nu au fost înregistrate victime, ci doar pagube materiale.

Polițiștii fac cercetări în continuare.

ARTICOLE SIMILARE

Ultimele Știri

Sponsorizate

CULT 500 by Nella aduce în premieră, la Bistrița, tehnologia KOEMIA: diagnostic digital + șampon, mască și leave in – personalizate exact pentru tine

Frumusețea nu înseamnă doar estetică, ci și sănătate și personalizare, iar CULT 500 by Nella Botîrlă...

​La Andrei Cleaning – servicii de curățenie la înălțime! Pot spăla inclusiv fațade și panourile fotovoltaice

​Când lucrezi cu inima, rezultatele apar întotdeauna! Cu o experiență de aproape 15 ani acumulată în...

Grand Hotel Coroana caută ajutor bucătar serios: NOI locuri de muncă, în Bistrița și Năsăud

Grand Hotel Coroana angajează ajutor de bucătar serios. Casa EMA caută instalator priceput, iar Flori cu Efect de WOW are nevoie de un florist. Noi locuri de muncă sunt disponibile la Stewo Năsăud, Clinica Sanovil, Aquabis, GB Instaplan și Crama JELNA. Oferta completă, mai jos: