15.3 C
Bistrița
marți, iunie 10, 2025

FOTO: Bistrița – A încercat să evite un șofer grăbit și a intrat într-o casă

Un bărbat a intrat în această seară cu autoturismul într-o casă de pe strada Avram Iancu. Tânărul șofer, care livra pizza, a pierdut controlul volanului după ce ar fi evitat un alt autoturism. Din fericire nimeni nu a fost rănit.

Accidentul s-a produs în această seară, pe strada Avram Iancu din Bistrița, aproape de unitatea militară. Din primele informații rezultă faptul că șoferul unui autoturism a pierdut controlul volanului, a rupt un indicator stradal și a intrat cu mașina într-un copac și mai apoi într-o casă.

Șoferul, un tânăr care livrează pizza, spune că de pe strada Ostașului venea un alt autoturism cu viteză și în incercarea de a-l evita a tras de volan dreapta, pierzând controlul volanului.

Din fericire nimeni nu a fost rănit. Celălalt șofer, care ar fi cauzat accidentul nu a oprit, continându-și drumul.

 

 

 

ARTICOLE SIMILARE

Ultimele Știri

Sponsorizate

Se fac angajări la ROMBAT, STEWO Năsăud, RCB Electro, Aquabis. Noi locuri de muncă, în Bistrița

Stewo Năsăud angajează Asistent manager, Controlor calitate și Inginer Calitate. RCB Electro  caută Manipulant mărfuri, Derulatorist și Stivuitorist. ROMBAT are nevoie de Operatori Producție și Maistru Producție. NOI locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița, la Aquabis, BistriVet, ITALTextil Sărata și Clinica SANOVIL. Oferta completă, mai jos:

O vorbă înțeleaptă spune că omul gospodar își face iarna car și vara sanie

MATEROM AUTOMOTIVE - Service Autorizat Mercedes-Benz în Bistrița, lansează o ofertă special dedicată posesorilor de automobile Mercedes-Benz care doresc să se pregătească din timp pentru sezonul rece!

SERGIANA, recunoscută internațional cu Trofeul de Onoare și 8 medalii de aur în Frankfurt, la IFFA 2025

SERGIANA a fost distinsă cu 8 medalii de aur, una de argint și una de bronz...