Dan Coman și Diana Yüksel sunt laureații din Bistrița care s-au bucurat ieri seară de apreciere și aplauze, la Teatrul Național din București, unde a avut loc Gala Premiilor Uniunii Scriitorilor din România, pentru anul editorial 2025.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba