Penitenciarul Bistrița are 530 de deținuți, în acest moment. La finalul anului se va da în folosință primul pavilion nou contruit, de 100 de locuri. „Vom muta și dintre deținuții noștri, ca să să rămână mai puțini în camere!” au declarat reprezentanții Penitenciarului Bistrița.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba