Handbalistele și stafful Gloriei Bistrița, propuși pentru titlul de „Cetățeni de Onoare”
Recunoaștere oficială pentru istoria scrisă în sport: jucătoarele și stafful echipei de handbal feminin Gloria Bistrița, care a cucerit titlul de campioană și Cupa României, au fost propuși pentru titlul de „Cetățeni de Onoare” ai județului Bistrița-Năsăud. „Există performanțe care aduc trofee și există performanțe care schimbă pentru totdeauna identitatea unui oraș. Acest sezon nu … Continuă lectura Handbalistele și stafful Gloriei Bistrița, propuși pentru titlul de „Cetățeni de Onoare”
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba