19.7 C
Bistrița
luni, august 24, 2026

Leoni Bistrița face angajări masive

Nemții de la Leoni au scos la concurs nu mai puțin de 100 de posturi vacante, la cele două fabrici din Bistrița. Se caută muncitori necalificați, cerințele nemților fiind minime.

Potrivit datelor oferite de Agenția Județeană pentru Ocuparea Forței de Muncă, Leoni Bistrița a scos la concurs 100 de posturi vacante. Nemții caută muncitori necalificați pentru asamblarea și montarea pieselor.

Muncitorii vor ajunge în cele două fabrici din municipiul Bistrița. Singura cerință a angajatorului e ca cei care se prezintă la interviu să aibă minim 8 clase.

Printre beneficiile oferite se numără prime de Crăciun și Paște, spor de noapte și de ore suplimentare sau bonus de performanță. De asemenea, angajații primesc tichete de masă și au transport gratuit până la fabrici.

Printre firmele care au scos la concurs posturi numeroase la final de octombrie se numără și Ideal Company, care caută 20 de arhivari cu experiență în domeniu și 20 de legători manuali pentru care cere calificare sau Polimed, care caută 10 muncitori necalificați și 10 operatori mase plastice.

 

 

ARTICOLE SIMILARE

Ultimele Știri

Sponsorizate

Supercom angajează șoferi profesioniști. NOI locuri de muncă, la Electroplast, Clinica Sanovil, Amicii Building, GB Instaplan

Transmixt și Supercom angajează șoferi profesioniști. ELECTROPLAST caută Laborant, Mecanic utilaj și Operatori cabluri și toroane. Clinica Sanovil are nevoie de un asistent medical generalist și o infirmieră. Noi locuri de muncă - disponibile la Kreativ Metal, GB Instaplan, AOP Restaurant sau Clinica Physio Total. Oferta completă, mai jos:  

NOI locuri de muncă, în Bistrița: AOP Restaurant angajează barman pentru grădina de vară

NOI locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița: Transmixt și Supercom angajează șoferi profesioniști. AOP Restaurant caută barman pentru grădina de vară. Clinica Sanovil caută un asistent medical generalist și o infirmieră, iar la Kreativ Metal se caută lăcătuș. Oferta completă, mai jos:  

NOI locuri de muncă, în Bistrița, la Hotel Metropolis, Supercom, Clinica Sanovil. Se caută asistent medical, inginer proiectare, lăcătuș mecanic, maseur

NOI locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița, la Supercom, unde este nevoie de șoferi profesioniști. Hotel Metropolis angajează personal. Clinica Sanovil caută un asistent medical generalist și o infirmieră. Se fac angajări și la Kreativ Metal, Amicii Building, Eurocompozite sau INST NISTOR. Oferta completă, mai jos: