6.1 C
Bistrița
joi, noiembrie 13, 2025

VIDEO – Mihai Ban, la IUmor: Cheloo e un copilot foarte bun, încă zice dreapta în loc de stânga

Bistrițeanul Mihai Ban, pilot de offroad, a participat la showul de divertisment IUmor de la Antena 1, acolo unde, de partea cealaltă a mesei juraților, și-a întâlnit copilotul: Cheloo de la trupa Paraziții.

Mihai Ban și Cheloo (Cătălin Ion Ștefan) formează un cuplu pilot-copilot în cadrul echipei Transilvania Rally RIA Team. De această dată s-au întâlnit într-un mod… diferit. Mihai Ban a prezentat un roast care, într-un final, a reușit să îl sensibilizeze pe Cheloo…

Până atunci, însă, Ban l-a luat la roast pe Cheloo, de care spune că „nu îi este frică, spre deosebire de Bendeac”.

După ce l-a văzut pe bistrițean, Cheloo a spus: „Aplauze pentru tatăl meu adoptiv”. Cei doi au particiat și la un concurs de offroad și alte ramuri ale acestui sport extrem, la Căianu Mic în 2021.

Iată câteva replici „atac” la Cheloo:

„E ca și Waze-ul când îți scapi telefonul în apă. (…) Orice ar spune lumea, să știi că tu vei rămâne întotdeauna un începător, normal”.

„Sper să pot să îl trezesc pe Cheloo cu vreo 2 săptămâni înainte să putem termina și noi cursa. S-a anunțat deja că echipajul României (…) va fi format din pilotul Mihai, supranumit și Ban, și co-pilotul Cheloo, supranumit De doi bani”.

Într-un final, colegul raperului, Mihai Bendeac, a observat cum Cheloo s-a emoționat, după apariția pe scenă a lui Ban. Mai multe puteți viziona aici:

ARTICOLE SIMILARE

1 COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

FOTO – Performanța, recunoscută: Alin Ioaneș și ROMBAT, premiați la Automotive Today Awards!

Compania ROMBAT a obținut o dublă recunoaștere prestigioasă în cadrul galei Automotive Today Awards 2025, organizată...

BCVO Logistics angajează Manageri de zonă, restaurantul Numa’ Bun caută Casier și preparator de burgeri! NOI locuri de muncă, în Bistrița

BCVO Logistics angajează manageri de zonă / planificatori transport! Restaurantul fast-food Numa’ Bun caută preparatori sandwich-uri / burgeri și casier! Noi locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița, la Fan Courier și Clinica Sanovil. Se caută economist, jurist, psiholog, infirmieră, asistent șef șantier și inginer instalații. Oferta completă - mai jos:

Profesioniștii de la WAXUS Imobiliare sunt alături de tine, de la prima idee de a-ți cumpăra un imobil, până devine proprietatea ta

WAXUS Imobiliare a ajuns și la Bistrița. Cu o experiență de câțiva ani în piața imobiliară,...