20 C
Bistrița
vineri, mai 22, 2026

FOTO/VIDEO – Tiha Bârgăului: O fetiță de doi anișori, rănită într-un accident cu cinci mașini

13 persoane au fost implicate într-un accident rutier, în Tiha Bârgăului. Acestea se aflau în cinci mașini. O fetiță de doi anișori va fi transportată la spital.

Un accident rutier a avut loc în urmă cu puțin timp în localitatea Prundu Bârgăului.

Din primele informații rezultă faptul că cinci autoturisme au colizionat. În total, în acestea, se aflau 13 persoane, printre care și o fetiță de doi anișori.

Aceasta prezintă escoriații la mânuța stângă și va fi transportată la Spital pentru mai multe investigații.

Traficul se desfășoară cu dificultate, alternativ, pe o bandă.

Știre în curs de actualizare!

FOTO & VIDEO – Cititori Bistrițeanul.ro

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=SB9bJ1eMAP4&feature=youtu.be” /]

 

ARTICOLE SIMILARE

Ultimele Știri

Sponsorizate

Gelateria ANIELA caută asistent servire / vânzări: NOI locuri de muncă, în Bistrița

Dacă îți cauti un loc de muncă pe termen lung, ai șanse să-l găsești la Gelateria Aniela din Piața Unirii! NOI locuri de muncă sunt disponibile la Physio Total, care angajează fizioterapeut și maseur. Patiseria SWEET  IRIS  angajează patiser / cofetar cu experiență minimă de 2 ani. Oferta completă, mai jos:  

www.bistritaimobiliare.ro – un portal GRATUIT pentru cei care vor să vândă sau să cumpere o locuință

Din dorința de a oferi vizibilitate maximă anunțurilor de vânzare/închiriere din Bistrița-Năsăud, au fost create, de către bistrițeanul Andrei Cadar, două instrumente complementare, gândite să lucreze în tandem pentru succesul fiecărui utilizator și menite să simplifice radical procesul de vânzare, cumpărare sau închiriere a proprietăților.

Pentru seri de poveste lângă un pahar de vin bun, musai să ajungeți la AOP – proiectul lui Ciprian Macavei! E altceva…

De câteva zile, pe Pietonalul Liviu Rebreanu, la numărul 15, unde istoria orașului se întâlnește cu...