27.7 C
Bistrița
luni, iulie 27, 2026

LICITAȚIE pentru a ajuta copilașul unei foste handbaliste, Valeria Motogna!

Fosta handabalistă Valeria Motogna are un băiețel care suferă de o boală nemiloasă. Clubul Gloria licitează tricoul Valeriei Elisei. Iar banii strânși vor ajunge la Patrick.

Tricoul campioanei – experimentata și valoroasa Valentina Ardean Elisei este scos la licitație de Clubul Gloria 2018. Scopul este unul caritabil, și anume, de a ajuta o fostă handbalistă.

Bistrițeanca Valeria Motogna, fostă mare handbalistă, este acum în Italia, cu băiețelul ei Patrick. Acesta suferă de o boală nemiloasă și are nevoie de tratament îndelungat. Asta înseamnă costuri mari.

Solidari cu ea, cei de la Gloria vor oferi banii obținuți în urma licitației, Valeriei și băiețelului ei.

Licitatia începe de la suma de 500 de lei și se va încheia duminică la ora 20.00. Cel care va oferi în comentarii cea mai mare sumă de bani, va primi din partea noastră tricoul de joc cu semnăturile tuturor jucătoarelor Gloriei 2018” au scris cei de la Club pe pagina de Facebook.

Cei care doriți să îi ajutați pe Valeria și pe Patrick, puteți dona și în conturile deschise pe numele soțului Valeriei:

  • RO92BTRLRONCRT0353543601
  • RO42BTRLEURCRT0353543601
NUME: Pușcaș Motogna Vasile Gabriel

 

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

Hotel Metropolis și Clinica Sanovil recrutează personal: NOI locuri de muncă, disponibile în Bistrița

Noi locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița, la Hotel Metropolis unde se recrutează personal pentru redeschiderea din toamnă. Kreativ Metal & Colours caută un lăcătuș mecanic / confecționer serios, punctual și atent la detalii. SUPERCOM Bistrița angajează șoferi profesioniști. Oferta completă, mai jos:

Schimbi bani luna aceasta? BSG Amanet & Exchange te premiază cu 1.000 de euro cash!

BSG Amanet & Exchange lansează cea de-a doua ediție a campaniei dedicată clienților care efectuează operațiuni...

KREATIV Metal și AOP Restaurant fac angajări: Se caută bucătar, lăcătuș mecanic, confecționer metalic, ospătar

Noi locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița, la Kreativ Metal & Colours și SUPERCOM  Bistrița. Grand Hotel Coroana angajează cameristă serioasă. AOP Restaurant caută bucătar și ospătar cu experiență. Posturi disponibile sunt și la Crama JELNA, TeraSteel sau Aluateria Bistrița. Oferta completă, mai jos: