18.8 C
Bistrița
vineri, iulie 24, 2026

BISTRIȚA, zona Subcetate: Apartamente la 82.000 Euro inclusiv TVA, în Ansamblul Rezidențial Valea Românească

Primul bloc din Ansamblul Rezidențial Valea Românească, din zona Subcetate, lângă magazinul Penny, este gata! Cele 24 de apartamente din primul bloc vor fi finalizate în septembrie. Toate apartamentele din bloc sunt la fel: au living, bucătărie, baie, balcon, încălzire în pardosea și finisaje premium.

Un ansamblu rezidențial, compus din apartamente cu un dormitor, se ridică în Bistrița, în zona Penny – Subcetate. Ansamblul Rezidențial Valea Românească a gândit blocuri de apartamente de 53 mp, care să cuprindă o bucătărie, un living, dormitor, baie și balcon. Suprafața balconului poate să difere între 9 și 11 mp, în funcție de poziționarea apartamentului în cadrul clădirii.

Se pregătesc 154 astfel de apartamente, însă primele 24 de locuințe vor putea fi locuite din luna septembrie.

Cei de la Ansamblul Rezidențial Valea Românească oferă apartamente cu centrală Ferolli proprie fiecare, încălzire în pardosea, aparat de aer condiționat Ferolli, tâmplărie Rehau cu geamuri termopan și finisaje premium. Bineînțeles, fiecare apartament vine cu baie cu geam și complet utilată.

Ca să nu plătiți mult la încălzire, blocurile sunt izolate cu vată bazaltică și anvelopate cu fațadă ventilată. Acestea ajută la menținerea unui conform sporit în interiorul locuinței și vă feresc de igrasie sau transpirarea pereților.

Blocurile din Ansamblul Rezidențial Valea Românească au cinci etaje, însă fiecare scară de bloc are și lift.

Prețul unui astfel de apartament ajunge la maxim 82.000 Euro. Constructorii au calculat valoarea lor la 1300 euro + TVA/mp suprafața utilă și 700 euro + TVA balconul.

Așadar, dacă vă doriți un loc al vostru, dar nu cu multe camere, apartamentele Ansamblului Rezidențial Valea Românească pot fi alegerea perfecta pentru voi. Luați legătura cu ei la numerele de telefon 0787.511. 738 și 0749.943.367 ca să discutați despre cum ar fi să fiți printre proprietarii primelor 24 de apartamente.

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

KREATIV Metal și AOP Restaurant fac angajări: Se caută bucătar, lăcătuș mecanic, confecționer metalic, ospătar

Noi locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița, la Kreativ Metal & Colours și SUPERCOM  Bistrița. Grand Hotel Coroana angajează cameristă serioasă. AOP Restaurant caută bucătar și ospătar cu experiență. Posturi disponibile sunt și la Crama JELNA, TeraSteel sau Aluateria Bistrița. Oferta completă, mai jos:  

NOI locuri de muncă, în Bistrița și Beclean: Aquabis face recrutări pentru instalatori. Crama Jelna caută bucătar

AQUABIS organizează recrutare pentru ocuparea unor posturi de instalatori în Beclean și Bistrița. Grand Hotel Coroana angajează cameristă serioasă, iar la INST-Nistor se caută inginer ofertare și expert Licitații Publice. Noi locuri de muncă sunt disponibile la Crama JELNA, TeraSteel și Aluateria Bistrița. Oferta completă, mai jos:  

INST NISTOR angajează expert licitații și inginer ofertare. NOI locuri de muncă, în Bistrița

Grand Hotel Coroana angajează cameristă serioasă, iar la Aquabis se recrutează instalatori, cititor contoare și încasator pentru Bistrița și Beclean. NOI locuri de muncă sunt disponibile la INST-Nistor, Crama JELNA, unde este nevoie de un bucătar cu personalitate, TeraSteel și Aluateria Bistrița. Oferta completă, mai jos: