7.8 C
Bistrița
marți, octombrie 7, 2025

FOTO – SIGMIR: Mașină de școală de șoferi, coliziune frontală cu un alt autoturism

Accident rutier în această dimineață la ieșirea din Sigmir spre Blăjeni. O mașină de școală de șoferi a colizionat frontal cu un alt autoturism.

Un apel la 112 solicita intervenția salvatorilor și a poliției la ieșirea din Sigmir spre Blăjeni.

Două autoturisme au colizionat frontal. Una dintre acestea aparține unei școli de șoferi din Beclean.

Un echipaj de prim ajutor SMURD, un echipaj de pompieri și unul al poliției au fost direcționate la caz.

În accident ar fi implicate patru persoane, neîncarcerate și cooperante.

”În urma accidentului rutier toate persoanele au refuzat transportul la spital” au transmis reprezentanții ISU BN.

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

Se fac angajări la Iproeb, Fan Courier, Aquabis: NOI locuri de muncă, în Bistrița

FAN Courier caută pentru angajare operator recepție, curieri și manipulant depozit. IPROEB angajează confecționer izolații, lăcătuș mecanic, sudor, electrician, mecanic întreținere și controlor calitate. NOI locuri de muncă sunt disponibile la INST-Nistor, Crama Veche, Grand Hotel COROANA sau GB Instaplan. Oferta completă, mai jos:

FOTO: Nou în Tureac! S-a deschis Minimarket la Ghiță, chiar pe Strada Principală

  Vești bune pentru locuitorii din Tureac! Ieri a fost inaugurat un nou concept de magazin -...

Doi ani dulci cu Patiseria SWEET IRIS! Astăzi, la aniversare, clienții sunt răsfățați cu o degustare de cozonaci

Patiseria SWEET IRIS de pe strada Andrei Mureșanu, nr. 13, din Bistrița, situată în dreptul noului sens giratoriu care o ia spre Năsăudului, și care i-a cucerit definitiv pe toți cei care au gustat deliciile pregătite aici, împlinește astăzi doi ani de existență! Doi ani în care s-au perfecționat, au descoperit, pas cu pas, rețete speciale.