8 C
Bistrița
vineri, aprilie 3, 2026

VIDEO – NESIMȚIRE de Anul Nou: Au oprit mașina și și-au făcut nevoile pe poarta unei gospodării

Un comportament plin de nesimțire, a doi tineri, în prima zi de Anul Nou. La doar câteva ceasuri după miezul nopții, aceștia au oprit mașina în fața unei porți și și-au făcut nevoile pe aceasta. ”Primiți cu colinda?!” – a fost mesajul tinerilor chiar înainte.

Imediat după trecerea în noul an, o familie din Mocod a primit o urare atipică. O mașină a oprit în dreptul porții casei lor, la trei ore după miezul nopții, în 1 ianuarie 2026.

Primiți cu colinda?!” – a strigat unul dintre cei doi bărbați/tineri aflați în mașină.

Apoi, amândoi au mers, unul la poartă și unul la gard, și s-au ușurat pe proprietatea familiei Valeriei B.

Unul dintre ei, chiar s-a apucat de ”colindat” în timp ce-și făcea nevoile.

”Caut mașina cu numărul BN _ _ VLD. Oricum am vorbit la poliție și mi-au spus că luni, când vor fi la post, să merg să depun plângere! Așa ceva….Puteasu opri oriunde, dacă tot au avut nevoie, nu pe poartă” a transmis reporterilor Bistrițeanul.ro, Valeria B.

Camera de supraveghere a gospodăriei a surprins ”urarea” atipică de An Nou.

 

 

ARTICOLE SIMILARE

2 COMENTARII

  1. Estia pe vremea romanilor ar fi fost JIUGANITI adica li se taia spurcatui madularu si outele din pantaloni.
    Sunteti foarte idioti dragi tineri fara judecata si bun simt.
    Sa va fie foarte rusine daca mai stiti voi ce inseamna asta ?

  2. cititor ( de bn,) PAI MAI COMUNISTULE -SI FOST UTECIST -ERAU OBLIGATI SA -URINEZE -UNDE SA MIARGA TREB. OBLIGAT SA FACA ASTA DACA NU -FACEAU -PSU -AN AUTO. ASTA ANSEAMNA CA GAZDA VA AVEA -MULT NOROC -CA SI CUM LAR FI COLINDAT .PAI CUM GANDESTI TU ASA -SAI TAI JOS – -OUTELE -TOVARASUL-DOKTOR DE BN.A FOST CEVA –URGENT -TE PUP TARAE -TARE DE TOT -ZUKUCEeee.pe cine .

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

Premieră la Bistrița – Conferința „Eu și Copilul”: Soluții concrete pentru provocările părinților și profesorilor. Invitați: Experți de top în educație și sănătate

Ce soluții practice putem aplica provocărilor actuale din educație? Cum susținem dezvoltarea copiilor și cum le oferim încredere în sine? Unde se află echilibrul între tehnologie și procesul de învățare? Sunt doar câteva dintre temele care vor fi abordate în conferința „Eu și Copilul”, în premieră la Palatul Culturii din Bistrița.

Stewo Năsăud face angajări! Se caută asistent manager, magazioner, facturist. NOI locuri de muncă, în Bistrița

STEWO Năsăud angajează asistent manager, magazioner, facturist și controlor calitate. NOI locuri de muncă sunt disponibile la Casa EMA, TRANSMIXT Bistrița, GB Instaplan, BistriVET, CAR Bistrița Credit Plan sau Tinu House Art. Oferta completă, mai jos:  

Prezentare cu degustare: Agenția de Nunți Avramii prezintă noile meniuri pentru sezonul 2026 – 2027!

Așa cum știm cu toții, o nuntă de poveste începe cu o experiență culinară de neuitat!...