20 C
Bistrița
vineri, iulie 10, 2026

TELCIȘOR: Un copil a ajuns la spital, după ce a căzut cu bicicleta pe carosabil

Un accident a avut loc astăzi în Telcișor. Un copil care se deplasa pe bicicletă s-a dezechilibrat și a căzut. A fost transportat la spital.

În jurul orei 19.30, un apel la 112 anunța un accident în Telcișor. Un copil căzuse cu bicicleta. Din fericire, deși inițial starea sa fusese anunțată gravă, a fost găsit conștient și cooperant.

Echipajul ISU BN l-a preluat și transportat la spital.

Polițiștii au fost și ei prezenți la locul accidentului.

Astăzi, 24 mai, polițiștii Compartimentului Rutier Năsăud au intervenit pentru efectuarea cercetărilor, ca urmare a producerii unui accident rutier în localitatea Telcișor.

Din primele date, un minor de 13 ani din localitate, în timp ce se deplasa pe bicicletă, pe Drumul Comunal 1A din Telcișor, s-a dezechilibrat și a căzut pe partea carosabilă.

Minorul rănit a fost preluat și transportat la spital pentru acordarea de îngrijiri medicale. Polițiștii rutieri din Năsăud continuă cercetările pentru a stabili cauza și împrejurările exacte în care a avut loc accidentul” au transmis reprezentanții IPJ BN.

 

Sursă foto- Chat GPT

 

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

INST NISTOR angajează expert licitații și inginer ofertare. NOI locuri de muncă, în Bistrița

Grand Hotel Coroana angajează cameristă serioasă, iar la Aquabis se recrutează instalatori, cititor contoare și încasator pentru Bistrița și Beclean. NOI locuri de muncă sunt disponibile la INST-Nistor, Crama JELNA, unde este nevoie de un bucătar cu personalitate, TeraSteel și Aluateria Bistrița. Oferta completă, mai jos:  

Abonament Piscină & SPA – 349 lei | Oferta verii la Casa EMA

La Casa EMA credem că relaxarea nu este un răsfăț. Este o investiție în starea noastră de bine. De aceea, până în 1 septembrie, lansăm campania „70 de zile pentru tine”, prin care vrem să încurajăm cât mai mulți oameni să își facă timp pentru mișcare, relaxare și sănătate.

AOP Restaurant angajează ospătar cu experiență, Aquabis caută instalatori pentru Bistrița și Beclean

AOP Restaurant angajează ospătar cu experiență și ajutor bucătar, iar la Aquabis se recrutează instalatori, cititor contoare și încasator pentru Bistrița și Beclean. Se caută ingineri proiectare, stivuitorist, fizioterapeut, muncitori, asistent medical generalist și maseur. Oferta completă, mai jos: