15.3 C
Bistrița
marți, iunie 10, 2025

FOTO: A vrut să plece acasă de la muncă, dar i-a luat foc mașina în parcarea firmei

Pompierii au fost solicitați să intervină la stingerea unui incendiu. Un autoturism a luat foc, într-o parcare. Din fericire, nimeni nu a fost rănit.

Un echipaj de poliție și unul cu apă și spumă al Pompierilor a fost solicitat pe strada Tărpiului.

O femeie care se pregătea să meargă acasă de la lucru a avut parte de un șoc. Când a pornit mașina, în parcarea firmei, aceasta s-a aprins.

Pompierii ajunși la locul incidentului au lichidat rapid incendiul. A ars compartimentul motor al autoturismului.

Din fericire, nimeni nu a fost rănit.

Cel mai probabil cauza incendiului a fost o acumulare de gaze.

ARTICOLE SIMILARE

Ultimele Știri

Sponsorizate

Se fac angajări la ROMBAT, STEWO Năsăud, RCB Electro, Aquabis. Noi locuri de muncă, în Bistrița

Stewo Năsăud angajează Asistent manager, Controlor calitate și Inginer Calitate. RCB Electro  caută Manipulant mărfuri, Derulatorist și Stivuitorist. ROMBAT are nevoie de Operatori Producție și Maistru Producție. NOI locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița, la Aquabis, BistriVet, ITALTextil Sărata și Clinica SANOVIL. Oferta completă, mai jos:

O vorbă înțeleaptă spune că omul gospodar își face iarna car și vara sanie

MATEROM AUTOMOTIVE - Service Autorizat Mercedes-Benz în Bistrița, lansează o ofertă special dedicată posesorilor de automobile Mercedes-Benz care doresc să se pregătească din timp pentru sezonul rece!

SERGIANA, recunoscută internațional cu Trofeul de Onoare și 8 medalii de aur în Frankfurt, la IFFA 2025

SERGIANA a fost distinsă cu 8 medalii de aur, una de argint și una de bronz...