0.6 C
Bistrița
luni, decembrie 15, 2025

FOTO – Centura Bistriței unde își fac veacul prostituatele, curățată! Primarul Lazany: Zona trebuie să fie liberă vederii, să vadă Poliția Locală ce se întâmplă acolo

Așa cum a anunțat primarul Gabriel Lazany la Bistrițeanul Live, angajații Direcției de Infrastructură și Servicii din cadrul Primăriei Bistrița au început igienizarea și defrișarea vegetației din zona centurii, unde-și fac veacul prostituatele. Poliția Locală va patrula prin zonă și va aplica sancțiuni drastice atât pentru prostituate, cât și pentru clienții lor.

Curățenia pe Centura Bistriței, locul unde își fac veacul prostituatele, este în toi.

Angajații Direcției de Infrastructură și Servicii din cadrul Primăriei Bistrița au început igienizarea și defrișarea vegetației de aici, după cum a anunțat recent primarul Gabriel Lazany.

Poliția Locală va patrula prin zonă, iar prostituatele și clienții lor vor fi drastic sancționați.

Tot ceea ce înseamnă prostituție pe zona de centură va fi drastic sancționată, inclusiv doamnele, cât și beneficiarii acestor servicii, dacă vor fi identificați. Am dispus să se curețe și să se taie toți boscheții, pentru că în momentul în care Poliția Locală trece, zona trebuie să fie liberă vederii, să vadă ce se întâmplă”, a declarat Gabriel Lazany recent la Bistrițeanul Live.

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

Noul Kodiaq Sportline 4×4, SUV-ul Škoda pregătit pentru drumurile din județ, disponibil acum la MATEROM AUTOMOTIVE cu Clever Bonus

Noul Kodiaq Sportline 4x4, SUV-ul Škoda pregătit pentru drumurile din județ, este disponibil acum la MATEROM AUTOMOTIVE cu Clever Bonus de 3.000 €* și Garanție extinsă 4 ani.

Clinica Sanovil angajează asistent medical și infirmieră

Clinica Sanovil angajează asistent medical și infirmieră în cadrul structurilor sale medicale. Se caută persoane dedicate, responsabile și motivate să lucreze într-un mediu profesionist, orientat spre îngrijirea de calitate a pacienților.

Se fac angajări la AQUABIS: Posturi disponibile în Bistrița, Beclean, Năsăud și Bârgău

Aquabis caută tehnician în cadrul Secției Apă Canal Năsăud, dar și încasator și cititor contoare la Bârgău. Posturi disponibile și la Năsăud și Beclean! NOI locuri de muncă, în Bistrița, la IPROEB, ARCSIM Construct, Sanovil, Fan Courier sau Crama Jelna. Lista completă, mai jos: