18.5 C
Bistrița
sâmbătă, aprilie 25, 2026

Suporterii Gloriei își pot testa abilitățile la handbal și câștiga premii, într-un „funzone” special, realizat de Sepia Print

Suporterii echipei de handbal Gloria Bistrița își pot testa astăzi abilitățile la acest sport, într-un „funzone” special, amenajat de Sepia Print, la TeraPlast Arena. Cei mai pricepuți care reușesc să marcheze, merg acasă cu premii.

Sepia Print a amenajat un funzone special la TeraPlast Arena, dedicat suporterilor echipei de handbal Gloria Bistrița. Acolo își pot testa abilitățile și pot câștiga premii, dacă reușesc să marcheze la poartă.

„Am început anul cu un proiect special, atât din prisma oamenilor cu care am lucrat la el, cât și datorită evenimentului în sine: un meci de handbal în Liga Campionilor. Succes Gloria Bistrița, succes suporterilor care se vor distra trăgând la poartă și câștigând premii”, spun cei de la Sepia Print.

Cei care vor să dea la poartă o pot face astăzi, la TeraPlast Arena, începând cu ora 15:30, înainte de meciul Gloriei Bistrița cu Storhamar Handball Elite, din EGF Champions League.

Este prima dată când este folosit acest funzone, care a fost amenajat chiar la început de 2025. Premiile sunt oferite de SuperBet și constă în tricouri, șepci și fulare personalizate. Vor fi oferite în jur de 300 de premii cu însemnele Gloriei Bistrița.

Foto: Sepia Print

 

 

Bianca SARA
Bianca SARA
A absolvit Facultatea de Sociologie și Asistență Socială din cadrul Universității Babeș-Bolyai Cluj-Napoca și are un masterat în Comunicare și Mass-Media, urmat la aceeași facultate. Activează în presă din anul 2011. De-a lungul timpului a colaborat cu mai multe ziare locale și câțiva ani cu o revistă regională de business. Din anul 2013 este corespondent pe Bistrița-Năsăud al ziarului național Adevărul. Colaborarea cu Bistrițeanul.ro a început în anul 2014.

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

CULT 500 by Nella aduce în premieră, la Bistrița, tehnologia KOEMIA: diagnostic digital + șampon, mască și leave in – personalizate exact pentru tine

Frumusețea nu înseamnă doar estetică, ci și sănătate și personalizare, iar CULT 500 by Nella Botîrlă...

​La Andrei Cleaning – servicii de curățenie la înălțime! Pot spăla inclusiv fațade și panourile fotovoltaice

​Când lucrezi cu inima, rezultatele apar întotdeauna! Cu o experiență de aproape 15 ani acumulată în...

Grand Hotel Coroana caută ajutor bucătar serios: NOI locuri de muncă, în Bistrița și Năsăud

Grand Hotel Coroana angajează ajutor de bucătar serios. Casa EMA caută instalator priceput, iar Flori cu Efect de WOW are nevoie de un florist. Noi locuri de muncă sunt disponibile la Stewo Năsăud, Clinica Sanovil, Aquabis, GB Instaplan și Crama JELNA. Oferta completă, mai jos: