13.9 C
Bistrița
duminică, iulie 5, 2026

VIDEO: O poveste despre 30 de ani plini de satisfacții și noroc!

O poveste despre 30 de ani plini de satisfacții și noroc ajunge curând și la Bistrița!

Vești bune pentru iubitorii de muzică din oraș: Turneul național susţinut de trupa Direcţia 5 traversează și Bistrița. Concertul va avea loc la Palatul Culturii, în 5 februarie 2020, fiind intitulat „Povestea noastră – 30 de ani”.

Avem de spus o poveste: povestea celor 30 de ani, a discurilor noastre, a cântecelor care au intrat în casele dumneavoastră și în viața voastră. Povestea celor 30 de ani de satisfacții artistice și a celor 30 de ani norocoși pentru că muzica noastră v-a plăcut”, au transmis muzicienii de la Direcția 5.

Vă mulțumim pentru tot! Numele turneului nostru se leagă perfect cu titlul cântecului nostru: Povestea noastră”. În acest turneu aducem pe scenă cântece care v-au bucurat în toți acești ani plus unele noi-nouțe, pe care, dacă avem noroc, le veți iubi. Semnează: Direcția 5”, transmit artiștii fanilor din Bistrița.

Cei care doresc să participe la concertul Direcția 5, își pot cumpăra bilete de la Palatul Culturii, de luni până vineri, între orele 8 și 18:00. Bilete pot fi cumpărate şi în format electronic de AICI.

[arve url=”https://youtu.be/g92aYPOnOh8 ” /]

ARTICOLE SIMILARE

Ultimele Știri

Sponsorizate

Abonament Piscină & SPA – 349 lei | Oferta verii la Casa EMA

La Casa EMA credem că relaxarea nu este un răsfăț. Este o investiție în starea noastră de bine. De aceea, până în 1 septembrie, lansăm campania „70 de zile pentru tine”, prin care vrem să încurajăm cât mai mulți oameni să își facă timp pentru mișcare, relaxare și sănătate.

AOP Restaurant angajează ospătar cu experiență, Aquabis caută instalatori pentru Bistrița și Beclean

AOP Restaurant angajează ospătar cu experiență și ajutor bucătar, iar la Aquabis se recrutează instalatori, cititor contoare și încasator pentru Bistrița și Beclean. Se caută ingineri proiectare, stivuitorist, fizioterapeut, muncitori, asistent medical generalist și maseur. Oferta completă, mai jos:  

Ziua Porților Deschise BYD la Materom Automotive Bistrița: 3 zile de oferte speciale, test drive-uri și premii

În perioada 25–27 iunie, Materom Automotive BYD Bistrița organizează Ziua Porților Deschise, un eveniment dedicat tuturor celor care își doresc să descopere gama BYD și să afle mai multe despre viitorul mobilității electrice și hibride.