0.4 C
Bistrița
luni, decembrie 15, 2025

AQUABIS: În atenția abonaților din Bistrița – strada Sucevei

Ca urmare a avariilor consecutive apărute pe rețeaua de distribuție a apei de pe strada Sucevei, preponderent pe fondul vechimii rețelei, Aquabis S.A. informează abonații afectați că pe parcursul zilelor următoare se va proceda la reabilitarea integrală a tronsonului de rețea de pe această stradă.

În contextul derulării lucrărilor de înlocuire a rețelei, compania noastră este nevoită să recurgă la sistarea furnizării apei potabile pe parcursul următoarelor 4 zile, în intervalul orar 09-16. De asemenea, informăm abonații că pe toată durata desfășurării lucrărilor de reabilitare, cisterna cu apă potabilă va sta la dispoziția locatarilor”, anunță Aquabis.

Aquabis S.A. îi asigură pe abonați că societatea depune toate eforturile și angrenează toate resursele și logistica din dotare pentru finalizarea lucrărilor în cel mai scurt timp.

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

Noul Kodiaq Sportline 4×4, SUV-ul Škoda pregătit pentru drumurile din județ, disponibil acum la MATEROM AUTOMOTIVE cu Clever Bonus

Noul Kodiaq Sportline 4x4, SUV-ul Škoda pregătit pentru drumurile din județ, este disponibil acum la MATEROM AUTOMOTIVE cu Clever Bonus de 3.000 €* și Garanție extinsă 4 ani.

Clinica Sanovil angajează asistent medical și infirmieră

Clinica Sanovil angajează asistent medical și infirmieră în cadrul structurilor sale medicale. Se caută persoane dedicate, responsabile și motivate să lucreze într-un mediu profesionist, orientat spre îngrijirea de calitate a pacienților.

Se fac angajări la AQUABIS: Posturi disponibile în Bistrița, Beclean, Năsăud și Bârgău

Aquabis caută tehnician în cadrul Secției Apă Canal Năsăud, dar și încasator și cititor contoare la Bârgău. Posturi disponibile și la Năsăud și Beclean! NOI locuri de muncă, în Bistrița, la IPROEB, ARCSIM Construct, Sanovil, Fan Courier sau Crama Jelna. Lista completă, mai jos: