10.8 C
Bistrița
marți, mai 19, 2026

Când este cel mai potrivit moment să te ocupi de reparația automobilului tău Mercedes-Benz sau Škoda? Chiar acum

Materom Automotive Bistrița îți oferă vouchere cu reducere la Lucrări în Service*, pentru
autoturisme Mercedes-Benz și Škoda cu vârsta de peste 5 ani, pe care să le folosești la următoarea reparație:

✓ 1x Voucher de 50 Lei la o lucrare de peste 500 Lei
✓ 2x Vouchere de 50 Lei la o lucrare de peste 1000 Lei
✓ 3x Vouchere de 50 Lei la o lucrare de peste 1500 Lei
✓ 4x Vouchere de 50 Lei la o lucrare de peste 2000 Lei

Află mai multe:

https://www.mercedesbistrita.ro/news/voucher5/

https://www.skodabistrita.ro/noutati/oferta-voucher-pentru-lucrari-in-service-5

Programează-te acum în Service:

• Mercedes-Benz: 0263 231 574 / [email protected]
• Škoda: 0263 210 425 / [email protected]
• Locație: Cartier Viișoara, Str. Libertății, Nr. 264, Bistrița.

Programare online:
• Service Mercedes-Benz: http://mb4.me/materom
• Service Škoda:

https://sbo.porscheinformatik.com/phs/d/routing?country=RO&dealer=10196&style=PHS

* Oferta este supusă unor termene și condiții, include lucrări de intreținere(revizii), lucrări de mecanică si electrică, se adresează exclusiv autoturismelor Mercedes-Benz și Škoda cu vârsta de peste 5 ani, și nu se aplică lucrărilor de vulcanizare, ITP, spalatorie, tinichigerie sau achiziție piese si accesorii.

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

Gelateria ANIELA caută asistent servire / vânzări: NOI locuri de muncă, în Bistrița

Dacă îți cauti un loc de muncă pe termen lung, ai șanse să-l găsești la Gelateria Aniela din Piața Unirii! NOI locuri de muncă sunt disponibile la Physio Total, care angajează fizioterapeut și maseur. Patiseria SWEET  IRIS  angajează patiser / cofetar cu experiență minimă de 2 ani. Oferta completă, mai jos:  

www.bistritaimobiliare.ro – un portal GRATUIT pentru cei care vor să vândă sau să cumpere o locuință

Din dorința de a oferi vizibilitate maximă anunțurilor de vânzare/închiriere din Bistrița-Năsăud, au fost create, de către bistrițeanul Andrei Cadar, două instrumente complementare, gândite să lucreze în tandem pentru succesul fiecărui utilizator și menite să simplifice radical procesul de vânzare, cumpărare sau închiriere a proprietăților.

Pentru seri de poveste lângă un pahar de vin bun, musai să ajungeți la AOP – proiectul lui Ciprian Macavei! E altceva…

De câteva zile, pe Pietonalul Liviu Rebreanu, la numărul 15, unde istoria orașului se întâlnește cu...