29.9 C
Bistrița
duminică, iunie 21, 2026

Ce mai scoate la vânzare ANAF: Mercedes cu 12.000 de euro

Printre bunurile scoase la vânzare de Administrația Județeană a Finanțelor Publice Bistrița-Năsăud se numără și trei mașini. Cea mai scumpă este un Mercedes vechi de 10 ani, care are prețul de pornire al licitației 12.000 de euro.

Potrivit site-ului oficial al ANAF, Administrația Județeană a Finanțelor Publice Bistrița-Năsăud scoate la licitație trei autoturisme. Este vorba despre un Peugeot 206 din 2005, care aparține unei firme din Beclean, pentru care se cere doar 1.500 de lei.

De asemenea, Administrația Județeană a Finanțelor Publice Bistrița-Năsăud mai scoate la licitație un Volkswagen Golf din 2001, care aparține tot unei firme din Beclean, pentru care cere 11.167 de lei.

Cel mai mult, ANAF cere pentru un Mercedes-Benz Clasa E din 2013, care aparține tot unei firme din Beclean. În cazul acestui autoturism, ANAF este deja la licitația cu numărul 3. Prețul de pornire a licitației este 12.000 de euro, însă acesta a fost redus de la primele două licitații, la care, cel mai probabil nu s-a prezentat nimeni.

Bianca SARA
Bianca SARA
A absolvit Facultatea de Sociologie și Asistență Socială din cadrul Universității Babeș-Bolyai Cluj-Napoca și are un masterat în Comunicare și Mass-Media, urmat la aceeași facultate. Activează în presă din anul 2011. De-a lungul timpului a colaborat cu mai multe ziare locale și câțiva ani cu o revistă regională de business. Din anul 2013 este corespondent pe Bistrița-Năsăud al ziarului național Adevărul. Colaborarea cu Bistrițeanul.ro a început în anul 2014.

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

City Retreat ”FRESH START – Cum să pui un nou început bun vieții tale”, în acest weekend, la Complexul Muzeal Bistrița – Năsăud

În acest weekend, Complexul Muzeal Bistrița – Năsăud va găzdui un eveniment aparte. City retreat-ul ”FRESH...

Transformă-ți curtea cu ARCSIM CONSTRUCT Bistrița: promoție de nerefuzat la dalele de pavaj Grandevilla!

Vreți să schimbați complet aspectul curții voastre? Ei bine, profesioniștii de la ARCSIM CONSTRUCT Bistrița sunt...

Aluateria Bistrița caută personal pentru vânzare, Grand Hotel Coroana angajează ospătar: NOI locuri de muncă, în Bistrița

Grand Hotel COROANA angajează ospătar, Aluateria Bistrița caută personal pentru vânzare. NOI locuri de muncă sunt disponibile la TeraSteel și Eurocompozite unde este nevoie de lăcătuși mecanici și muncitori.  Amicii Building angajează ingineri proiectare instalații electrice și sanitare. Oferta completă, mai jos: