24.9 C
Bistrița
sâmbătă, august 1, 2026

FOTO – BISTRIȚA: O mașină care nu fusese folosită de ceva vreme, cuprinsă de flăcări

Pompierii bistrițeni au intervenit aseară la un incendiu. O mașină care nu mai fusese folosită de ceva timp a fost cuprinsă de flăcări.

Un apel la 112 anunța aseară un incendiu, pe strada Octavian Goga din Bistrița. Flăcările au cuprins o mașină care, conform celor din zonă, nu mai fusese folosită de ceva timp.

La caz au fost direcționați pompieri, jandarmi și polițiști.

Pompierii au lichidat incendiul și au stabilit ca și cauză probabil un scurt circuit la partea electrică a mașinii.

Polițiștii au întocmit și ei dosar penal și fac cercetări pentru stabilirea tuturor împrejurărilor în care mașina a luat foc.

Din fericire, nimeni nu a fost rănit.

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

Bistrița Inspiră 2026: Antreprenori pentru viitor – Șapte speakeri, o singură scenă și idei care pot schimba perspective

Bistrița Inpiră 2026 - Șapte speakeri de succes din mediul antreprenorial și de business din România vor urca pe aceeași scenă - în 23 august de la ora 17.00 - pentru a împărtăși experiențe, perspective și povești din parcursurile lor profesionale. Evenimentul își propune să creeze un dialog autentic despre felul în care ideile pot fi transformate în acțiuni concrete.

Hotel Metropolis și Clinica Sanovil recrutează personal: NOI locuri de muncă, disponibile în Bistrița

Noi locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița, la Hotel Metropolis unde se recrutează personal pentru redeschiderea din toamnă. Kreativ Metal & Colours caută un lăcătuș mecanic / confecționer serios, punctual și atent la detalii. SUPERCOM Bistrița angajează șoferi profesioniști. Oferta completă, mai jos:

Schimbi bani luna aceasta? BSG Amanet & Exchange te premiază cu 1.000 de euro cash!

BSG Amanet & Exchange lansează cea de-a doua ediție a campaniei dedicată clienților care efectuează operațiuni...