2.1 C
Bistrița
marți, ianuarie 27, 2026

Petrecere și voie bună, vineri seara, la Restaurant Parc! Sergiu Ardeleanu & Dănuț Pop vă așteaptă cu muzică live

Dacă încă nu aveți planuri pentru vineri seara și vă tentează să vă relaxați cu ceva bun de mâncare și muzică live, musai să dați o fugă la Restaurant Parc, unde responsabili de muzică și voie bună sunt, mâine seară, Sergiu Ardeleanu și Dănuț Pop.

Restaurant Parc continuă cu serile presărate cu muzică live și voie bună. Mâine, de buna dispoziție sunt responsabili Sergiu Ardeleanu și Dănuț Pop.

Artiștii vor fi prezenți la Restaurant Parc începând cu ora 19:00 și promit să nu vă lase să stați prea mult pe scaune. Vă puteți rezerva un loc la numărul de telefon 0787426028.

Restaurant Parc funcționează în sistem „a la carte” și este deschis de luni până sâmbătă între orele 10:00  și 22:00 și duminică între orele 12:00 și 22:00. Din meniul Restaurantului Parc nu lipsesc pastele, pizza, salatele, ciorbele, burgerii și nici platourile tradiționale sau micii cu cartofi prăjiți. După o masă copioasă puteți gusta și cel mai cerut desert al localului: papanașii.

După ce a funcționat doar pe terasă, în toamna anului trecut, Restaurant Parc s-a redeschis cu un spațiu generos și primitor, numai bun pentru evenimente memorabile.

Localul a fost gândit ca „open space”, fiind dispus pe două etaje contectate între ele. S-a mizat pe un design minimalist, cu lemnul ca element central. Capacitatea localului este de 180 de persoane, fiind astfel potrivit pentru toate tipurile de evenimente, de la majorate, la nunți, botezuri sau chiar petreceri corporatiste.

Restaurant Parc este situat în parcul municipal și are parcare proprie. Accesul se poate face din parcul municipal dinspre Sala Polivalenta sau de pe strada Ecaterina Teodoroiu, nr 10.

Bianca SARA
Bianca SARA
A absolvit Facultatea de Sociologie și Asistență Socială din cadrul Universității Babeș-Bolyai Cluj-Napoca și are un masterat în Comunicare și Mass-Media, urmat la aceeași facultate. Activează în presă din anul 2011. De-a lungul timpului a colaborat cu mai multe ziare locale și câțiva ani cu o revistă regională de business. Din anul 2013 este corespondent pe Bistrița-Năsăud al ziarului național Adevărul. Colaborarea cu Bistrițeanul.ro a început în anul 2014.

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

Škoda Octavia – o singură mașină, pentru toate rolurile tale. Pentru familie. Pentru business. Pentru fiecare zi

Sunt puține automobile care reușesc să bifeze atât de bine nevoile reale ale unui șofer modern: spațiu, confort, tehnologie, siguranță și eficiență. Škoda Octavia este exact acel model „bun la toate”, care se potrivește perfect atât în rutina de zi cu zi, cât și în drumurile lungi sau pentru business.

Crama JELNA caută bucătar cu personalitate: NOI locuri de muncă, în Bistrița și Năsăud

Crama JELNA angajează bucătar cu personalitate. Stewo Plastic Prod Năsăud caută facturist, asistent manager și magazioner. NOI locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița la Restaurant Almars - Il Gusto Mediterraneo, Sanovil, GB Instaplan, IPROEB sau RCB Electro. Oferta completă, mai jos:  

Restaurantul Almars angajează Ospătar și ajutor bucătar. NOI locuri de muncă în Bistrița și Năsăud, la Stewo Plastic Prod

Restaurantul Almars - Il Gusto Mediterraneo angajează Ospătrar și ajutor bucătar. Stewo Plastic Prod Năsăud caută facturist, asistent manager și magazioner. NOI locuri de muncă, în Bistrița, la Îndemânarea Construct, Sanovil, GB Instaplan sau RCB Electro. Oferta completă, mai jos: