25 C
Bistrița
vineri, iulie 3, 2026

Produsele Delice Pan se găsesc, de acum, și la magazinul The Butcher, lângă Domus!

Vești bune, pentru toți cei care iubesc produsele Delice Pan: Savuroasele produse de panificație ale brutăriei din Tiha Bârgăului pot fi cumpărate de acum și în magazinul The Butcher din Piața Morii.

Panettone cu fructe și stafide, pâinea rotundă cu maia sau pâinea Meșteșug cu Fibre sau multicereale de la Delice Pan sunt doar câteva din deliciile pe care brutăria din Tiha Bârgăului le oferă bistrițenilor în magazinul din Piața Decebal. De acum, bistrițenii pot găsi aceleași delicioase produse într-un nou magazin – The Butcher.

Vă așteptăm cu drag să degustați produsele noastre marca Delice Pan! De astăzi ne găsiți într-o nouă locație, la The Butcher Signature! Bistrița, Piața Morii, nr. 56”, au transmis cei de la Delice Pan. 

Este vorba despre un parteneriat între două societăți cu domenii de activitate diferite, care au decis să ofere în același loc, produse de calitate – au explicat reprezentanții Delice Pan. 

Produsele de panificație Delice Pan pot fi achiziționate din magazinele companiei din 

  • Bistrița, Piața Decebal, nr. 22
  • Tiha Bârgăului, strada Principală, nr. 295A
  • Colibița, nr. 225C

De asemenea, bunătățile Delice Pan pot fi găsite și în magazinele partenere din:

  • Unirea, Strada Principală, nr. 48-50
  • Bistrița, Piața Morii, nr. 56, la The Butcher Signature!

www.delicepan.ro – Echipa Delice Pan | #SavoareaPâinii 

[arve url=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FDelicePan%2Fvideos%2F244847453934816%2F&show_text=false&width=267″ aspect_ratio=”267:476″ loop=”no” muted=”no” /]

ARTICOLE SIMILARE

Ultimele Știri

Sponsorizate

Abonament Piscină & SPA – 349 lei | Oferta verii la Casa EMA

La Casa EMA credem că relaxarea nu este un răsfăț. Este o investiție în starea noastră de bine. De aceea, până în 1 septembrie, lansăm campania „70 de zile pentru tine”, prin care vrem să încurajăm cât mai mulți oameni să își facă timp pentru mișcare, relaxare și sănătate.

AOP Restaurant angajează ospătar cu experiență, Aquabis caută instalatori pentru Bistrița și Beclean

AOP Restaurant angajează ospătar cu experiență și ajutor bucătar, iar la Aquabis se recrutează instalatori, cititor contoare și încasator pentru Bistrița și Beclean. Se caută ingineri proiectare, stivuitorist, fizioterapeut, muncitori, asistent medical generalist și maseur. Oferta completă, mai jos:  

Ziua Porților Deschise BYD la Materom Automotive Bistrița: 3 zile de oferte speciale, test drive-uri și premii

În perioada 25–27 iunie, Materom Automotive BYD Bistrița organizează Ziua Porților Deschise, un eveniment dedicat tuturor celor care își doresc să descopere gama BYD și să afle mai multe despre viitorul mobilității electrice și hibride.