31.5 C
Bistrița
miercuri, iulie 1, 2026

Rostul de dimineață. Un film grotesc: Bărbați în toată firea, luându-se la bătaie… În Năsăud

„Dă-i, mă! Dă-i, măăă!”, țipă doamna însoțită de un câine mic, dar nervos, care latră, isterizat. Femeia încurajează din răsputeri doi bărbați în toată firea, încleștați într-o bătaie izbucnită în fața unui magazin din Năsăud.

Doi bărbați în toată firea s-au luat la bătaie ieri, în plină stradă, în Năsăud.

Nu se știe exact de la ce a pornit altercația, însă filmul realizat de martorii prezenți la toată scena, ne înfățișează doi bărbați care se lovesc cu pumnii și picioarele.

La un moment dat, bătăușii ajung chiar să se trântească pe jos sau să lovească obiectele din jur. Unul dintre cei doi protagoniști țipă și lovește inclusiv cățelul cel alb, pe motiv că l-ar fi mușcat.

[arve url=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fhadar.daniel.52%2Fvideos%2F2320518034889367%2F&show_text=0&width=267″ maxwidth=”300″ aspect_ratio=”1:1.8″ /]

Se pare că unul dintre bătăuși ar fi cunoscut drept scandalagiu în zonă…

Stau toți ca țăranii și filmează, dar nu se bagă unu’ să îi despartă!”, comentează dezgustat unul dintre cei care a urmărit filmulețul.

Un alt comentator se lamentează în legătură cu orașul în sine: „Unde a ajuns Năsăudul ăsta…!!!! Vă place să vă uitați, în loc să îi despărțiți și să îi calmați!!!!

ARTICOLE SIMILARE

Ultimele Știri

Sponsorizate

Abonament Piscină & SPA – 349 lei | Oferta verii la Casa EMA

La Casa EMA credem că relaxarea nu este un răsfăț. Este o investiție în starea noastră de bine. De aceea, până în 1 septembrie, lansăm campania „70 de zile pentru tine”, prin care vrem să încurajăm cât mai mulți oameni să își facă timp pentru mișcare, relaxare și sănătate.

AOP Restaurant angajează ospătar cu experiență, Aquabis caută instalatori pentru Bistrița și Beclean

AOP Restaurant angajează ospătar cu experiență și ajutor bucătar, iar la Aquabis se recrutează instalatori, cititor contoare și încasator pentru Bistrița și Beclean. Se caută ingineri proiectare, stivuitorist, fizioterapeut, muncitori, asistent medical generalist și maseur. Oferta completă, mai jos:  

Ziua Porților Deschise BYD la Materom Automotive Bistrița: 3 zile de oferte speciale, test drive-uri și premii

În perioada 25–27 iunie, Materom Automotive BYD Bistrița organizează Ziua Porților Deschise, un eveniment dedicat tuturor celor care își doresc să descopere gama BYD și să afle mai multe despre viitorul mobilității electrice și hibride.