25.6 C
Bistrița
luni, iunie 29, 2026

SHOP MY CLOSET: Trei zile de mini-târg cu haine frumoase, vibe de vară și prețuri de nerefuzat, la Reborn Dance Studio!

După o primă ediție reușită, la Yolo Studio, Shop my Closet revine cu un nou episod, la Reborn Dance Studio! Cu forțe proaspete și haine (aproape) noi – începând de astăzi, 6 august, dar și în 7 și 8 august!

În fiecare zi, de la 17:30 la 20:30 – la Reborn Dance Studio sunt invitate toate domnișoarele (și nu numai!) pasionate de shopping și ocazii speciale.

Aici vă așteaptă un mini-târg inițiat de Roxana Lăpuște și Iulia Oltean, continuat acum cu noi produse din garderoba lor.

Unele piese sunt purtate o singură dată. Altele sunt complet noi. Toate – atent alese și pregătite pentru un nou look sau o nouă poveste.

Ce puteți găsi:

  • – Haine de damă (inclusiv Plus Size)
  • Haine bărbați
  • Haine de copii (2 ani)
  • Haine de căței (Yokie)
  • Genți și accesorii
  • Încălțăminte
  • Șepci și eșarfe

Intrarea este liberă pentru toată lumea care își dorește să cumpere haine sau pur și simplu să schimbe trei-patru vorbe cu prieteni vechi, în compania muzicii bune.

Te așteptăm cu drag, într-o atmosferă chill, cu muzică bună și oameni faini. 
Ideal pentru o seară de vară în care ieși cu prietenele și pleci cu ceva nou.
Vino pentru haine sau doar pentru vibe și socializare”, au transmis organizatoarele.

„Shop my closet” este un concept la modă în toată lumea: fetele scot la vânzare, la prețuri modice, piesele vestimentare pe care nu le-au îmbrăcat sau le-au îmbrăcat foarte puțin. Vor să le dea o nouă viață, susținând astfel și conceptul de reciclare.

Există și o comunitate pe WhastApp – disponibilă AICI – unde se pot schimba impresii sau noutăți.

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

Ziua Porților Deschise BYD la Materom Automotive Bistrița: 3 zile de oferte speciale, test drive-uri și premii

În perioada 25–27 iunie, Materom Automotive BYD Bistrița organizează Ziua Porților Deschise, un eveniment dedicat tuturor celor care își doresc să descopere gama BYD și să afle mai multe despre viitorul mobilității electrice și hibride.

Crama JELNA angajează bucătar: NOI locuri de muncă, la Aquabis, Grand Hotel Coroana, Sanovil, Eurocompozite, Amicii Building

Crama JELNA angajează bucătar, iar Aluateria Bistrița caută personal pentru vânzare. NOI locuri de muncă sunt disponibile la Grand Hotel Coroana, Amicii Building, Physio Total sau Policlinica Sanovil. Se caută ingineri proiectare, stivuitorist, fizioterapeut, muncitori, asistent medical generalist și maseur. Oferta completă, mai jos:

Cină în lanul de lavandă, cu produse locale, la Festivalul Biolavanda

În primul weekend din iulie, câmpurile mov de la Delureni își deschid din nou porțile pentru...