13.3 C
Bistrița
miercuri, septembrie 17, 2025

TEACA: Un bărbat a murit, după ce s-a răsturnat cu mașina

Încă o tragedie, pe șoselele județului, la doar câteva ore distanță. În aceste momente, salvatorii resuscitează o persoană împlicată într-un accident în Teaca. UPDATE: Din păcate, bărbatul a decedat.

Azi noapte, în jurul orei 03:00, un bărbat din Rebrișoara și-a pierdut viața într-un accident în Năsăud.

Mai multe despre acest subiect puteți reciti AICI.

Tragic accident de circulație în Năsăud! Un bărbat din Rebrișoara a murit

În urmă cu puțin timp, salvatorii au fost solicitați la un alt accident grav, petrecut pe raza localității Teaca.

Pompierii militari de la punctul de lucru Lechința, un echipaj de Terapie Intensivă SMURD și un echipaj SAJ au mers de urgență spre locul evenimentului.

Au găsit mașina răsturnată și victima încarcerată, inconștientă. După ce au extras-o, au început imediat protocolul de resuscitare!

UPDATE

„Din pacate, bărbatul în vârstă de aproximativ 60 de ani nu a răspuns protocolului de resuscitare aplicat. Decesul a fost declarat la locul accidentului”, au transmis reprezentanții ISU BN.

În această dimineață, pe o stradă din localitatea Teaca, unui bărbat în vârstă de 65 de ani, din Teaca, care conducea un autoturism, i s-ar fi făcut rău, a pierdut controlul direcției și a ajuns în șanțul din stânga direcției sale de mers. Echipajele medicale ajunse la fața locului au aplicat manevre de resuscitare însă, din păcate, bărbatul a decedat. Continuă cercetările în acest caz polițiștii Serviciului Rutier, urmând a fi stabilite cu exactitate toate împrejurările în care a avut loc accidentul”, transmit reprezentanții IPJ BN.

 

 

FOTO- ARHIVĂ

ARTICOLE SIMILARE

Ultimele Știri

Sponsorizate

October Nostalgia Experience – un weekend numai pentru adulți cu nostalgia vremurilor bune, la Panoramic Colibița

Deja v-ați învățat ca cei de la Panoramic Colibița să vină cu tot felul de idei...

Crama Veche caută Ajutor Bucătar și Pizzer. NOI locuri de muncă în Bistrița și Năsăud

Crama Veche caută ajutor bucătar și pizzer, iar Îndemânarea Construct angajează sudor MIG/MAG & Electric, Lăcătuș mecanic, vopsitor și muncitor necalificat. NOI locuri de muncă în Bistrița la Grand Hotel COROANA, dar și în Năsăud, la STEWO Plast. Oferta completă, mai jos:

Ești pasionat de torturi și vrei să-ți desăvârșești tehnica? Descoperă toate secretele de la maestrul cofetar Alina Bejan, pentru Un Dulce De Zece!

Măiestria de a face torturi care să fure privirile tuturor și să-i cucerească definitiv pe cei...