9.9 C
Bistrița
luni, martie 30, 2026

Un nou manager general, în echipa DelicePan!

Echipa Givian DelicePan s-a îmbogăţit de ieri cu un nou membru! Este vorba despre Cãlin Bujiţă, care va ocupa funcția de manager general.

Forțe proaspete, în echipa DelicePan! Echipa are un nou manager general. 

Este vorba despre Călin Bujiță – un tânăr cu mult entuziasm şi energie pozitivă.

Călin Bujiță are o vastă experienţă în manageriat, creând şi implementând strategii – atât pentru dezvoltarea afacerii, cât şi pentru dezvoltarea personală.

Ne bucurăm de prezenţa ta şi îţi dorim să ai parte de experienţe pline de sens alături de noi. Suntem încrezãtori cã aceasta va fi o colaborare excelentã. Bine ai venit în echipa noastră, Călin…!!!”, au transmis cei de la DelicePan.

ARTICOLE SIMILARE

Ultimele Știri

Sponsorizate

Stewo Năsăud face angajări! Se caută asistent manager, magazioner, facturist. NOI locuri de muncă, în Bistrița

STEWO Năsăud angajează asistent manager, magazioner, facturist și controlor calitate. NOI locuri de muncă sunt disponibile la Casa EMA, TRANSMIXT Bistrița, GB Instaplan, BistriVET, CAR Bistrița Credit Plan sau Tinu House Art. Oferta completă, mai jos:  

Prezentare cu degustare: Agenția de Nunți Avramii prezintă noile meniuri pentru sezonul 2026 – 2027!

Așa cum știm cu toții, o nuntă de poveste începe cu o experiență culinară de neuitat!...

MATEROM AUTOMOTIVE schimbă regulile: Test Drive Extins* de până la 48h cu modelele Škoda

Materom Automotive aduce în Bistrița un concept nou: Test Drive-ul Extins Škoda, o experiență care îți oferă suficient timp să descoperi cu adevărat mașina pe care vrei să o cumperi. Nu doar o probă. O experiență reală