27.4 C
Bistrița
luni, iulie 21, 2025

Mașină intrată într-un parapet, la intersecția DN 17 cu DN15A. Un copil a ajuns la spital

Un accident rutier a avut loc în urmă cu puțin timp, la intersecția dintre DN 17 cu DN15A. O mașină a intrat într-un parapet de la marginea șoselei.

Două echipaje SMURD și un echipaj de pompieri pentru asigurarea măsurilor specifice intervin la un accident rutier produs în urmă cu puțin timp la intersecția DN 17 cu DN15A, în zona Lukoil.

Un șofer a pierdut controlul mașinii pe care o conducea și a intrat într-un parapet de la marginea șoselei.

Nu sunt anunțate victime încarcerate.

UPDATE:

„Un minor în vârstă de aproximativ 7 ani a fost transportat la spital conștient, stabil hemodinamic și respirator. Victima prezenta un traumatism cranian și un traumatism facial”, potrivit ISU BN.

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

NOI locuri de muncă la Restaurant Arena by Casa EMA, Fan Courier, RCB Electro

Restaurant Arena by Casa EMA caută pentru angajare ospătar, ajutor de bucătar și bărbat la întreținere. FAN Courier angajează operator recepție, manipulant depozit și curieri. NOI locuri de muncă sunt disponibile la IPROEB, Aquabis și GB Instaplan. Oferta completă, mai jos:

Au început înscrierile la Annie’s Kindergarten! Educație timpurie făcută cu multă grijă, prin joc și iubire

În inima Bistriței a prins viață un loc special, creat cu iubire și grijă pentru cei...

Vacanță de vis, alături de prieteni, la Cabana Casa Sofia din Pasul Tihuța, la un super preț: 6 nopți la DOAR 1.440 lei

Dacă visezi să iei o pauză de la toate și să te bucuri de câteva zile...