21 C
Bistrița
joi, mai 2, 2024

Materom Automotive angajează Consilier de Service & Garanții

Materom Automotive angajează Consilier de Service & Garanții pentru locația Cartier Viișoara, Str. Libertății, Nr. 264, Bistrița.

Materom Automotive își mărește echipa de Consilieri de Service & Garanții! Esti pasionat de domeniul Automotive, ai cunoștințe tehnice, experiență și aptitudini foarte bune de comunicare, organizare și negociere și îți dorești o carieră în domeniul Auto? Trimite CV-ul tău complet pe adresa de email: [email protected] sau vino cu el la sediul MATEROM AUTOMOTIVE, în Cartier Viișoara, Str. Libertății, Nr. 264, Bistrița.

Principalele atribuții:

  • Consiliaza clientul, de la primul contact pana la predarea masinii la finalul servisării;

  • Dezvolta si gestioneaza o relatie de comunicare si de incredere cu clientii din service;

  • Reprezinta Service-ul in relatia directa cu clientul;

  • Realizeaza obiectivele calitative si cantitative stabilite de companie pentru zona sa de activitate;

  • Prezinta ofertele existente si consiliaza clientii in scopul vanzarii serviciilor de service;

  • Consolideaza atasamentul clientului, dezvolta imaginea companiei si actioneaza pentru fidelizarea clientului;

  • Isi desfasoara activitatea cu profesionalism, prin respectarea angajamentelor asumate.

Profilul candidatului ideal:

  • Cunostinte tehnice, experienta in domeniul auto;

  • Abilitati bune de comunicare si negociere (in relatia cu clientul, in relatia cu colegii);

  • Capacitatea de a se adapta la schimbare si de a-si imbunatati performantele personale;

  • Vorbitor de limba engleza si bune cunoștințe PC (soft-uri de profil, ale importatorului);

  • Permis conducere categoria B – obligatoriu;

  • Îndemânare;

  • Hărnicie;

  • Atenție la detalii.

Ce oferim:

  • Salarizare corespunzatoare : salariu fix, bonuri de masa si bonusuri in functie de performanta;

  • Cursuri de perfectionare si dezvoltare profesionala;

  • Echipament de lucru;

  • Cursuri de Consilier Auto auto plătite de angajator;

  • Diplomă de Consilier Auto recunoscută international;

  • Mediu de lucru dinamic, alaturi de o echipa tanara, in dezvoltare;

  • Program: Luni-Vineri, 8:00-17:00.

Te așteptăm în echipa noastră.

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

Pizzeria Allegria angajează casier și ospătar pentru Bistrița și Năsăud. NOI locuri de muncă la Sanovil, Aquabis, MasterFoam

Pizzeria Allegria are nevoie de casier și ospătar pentru Bistrița și Năsăud. Aquabis caută electrician priceput, iar la Clinica Sanovil e nevoie de fiziokinetoterapeut, asistent medical generalist și specialist marketing. Noi locuri de muncă sunt disponibile la RCB Electro, Leoni Bistrița și STEWO Năsăud.

Alege calitatea maximă la prețuri atractive! Ofertă specială pentru automobile Škoda

Alege calitatea maximă la prețuri atractive! Ofertă specială* Schimb kit curea distribuție pentru automobile Škoda din 2017-2019 (4+) și automobile Škoda din 2016 sau anterior (7+):

Alege siguranța, fiabilitatea și menținerea valorii pentru automobilul tău. Ofertă specială Revizii Mercedes-Benz: