18.2 C
Bistrița
joi, iunie 12, 2025

Omul de afaceri reținut pentru 24 de ore a fost eliberat. Cum s-a terminat totul:

P.P. omul de afaceri reținut în urmă cu două zile pentru 24 de ore, fiind cercetat pentru amenințare, a fost eliberat în cursul zilei de ieri. Cum s-a terminat totul:

Joi seara, un om de afaceri din Livezile a fost reținut pentru 24 de ore. Oamenii legii îl cercetau pentru amenințare, după ce acesta l-ar fi amenințat pe proprietarul unui magazin. Mai multe despre acest subiect puteți citi AICI.

A doua zi, acesta a fost eliberat, după ce proprietarul magazinului și-a retras plângerea:

„Bărbatul care a sesizat faptul că a fost amenințat și-a retras plângerea, motiv pentru care bărbatul din Livezile a fost pus în libertate. În cauză urmează a fi propusă  o soluție legală prin unitatea de parchet competenta”, precizează purtătorul de cuvânt al IPJ BN, Crina Sîrb.

ARTICOLE SIMILARE

Ultimele Știri

Sponsorizate

Se fac angajări la ROMBAT, STEWO Năsăud, RCB Electro, Aquabis. Noi locuri de muncă, în Bistrița

Stewo Năsăud angajează Asistent manager, Controlor calitate și Inginer Calitate. RCB Electro  caută Manipulant mărfuri, Derulatorist și Stivuitorist. ROMBAT are nevoie de Operatori Producție și Maistru Producție. NOI locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița, la Aquabis, BistriVet, ITALTextil Sărata și Clinica SANOVIL. Oferta completă, mai jos:

O vorbă înțeleaptă spune că omul gospodar își face iarna car și vara sanie

MATEROM AUTOMOTIVE - Service Autorizat Mercedes-Benz în Bistrița, lansează o ofertă special dedicată posesorilor de automobile Mercedes-Benz care doresc să se pregătească din timp pentru sezonul rece!

SERGIANA, recunoscută internațional cu Trofeul de Onoare și 8 medalii de aur în Frankfurt, la IFFA 2025

SERGIANA a fost distinsă cu 8 medalii de aur, una de argint și una de bronz...