18.4 C
Bistrița
duminică, iunie 21, 2026

Poliția Locală Sângeorz-Băi caută pe Facebook un copil care a distrus un semn de circulație

Poliția Locală Sângeorz-Băi caută un copil ce a distrus un semn de circulație, situat în apropierea unei treceri pentru pietoni din oraș. Pe pagina de Facebook a instituției a fost postat un video cu „făptașul”, iar cei care-l recunosc sunt rugați să anunțe autoritățile.

Camerele video situate în apropierea unei treceri pentru pietoni din Sângeorz-Băi au surprins un copil ce îndoaie și lovește cu piciorul un semn de circulație, pe care-l distruge.

Acesta este însoțit de alți tineri. Unul dintre ei reușește să pună la pământ indicatorul rutier, după care își continuă cu toții drumul.

Poliția Locală îl caută acum pe „făptaș”.

Cei care cunosc identitatea persoanelor din aceste imagini sunt rugați să ia legătura cu Poliția Locală. Vă mulțumim„, spun cei de la Poliția Locală Sângeorz-Băi într-o postare pe pagina lor de Facebook.

 

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

City Retreat ”FRESH START – Cum să pui un nou început bun vieții tale”, în acest weekend, la Complexul Muzeal Bistrița – Năsăud

În acest weekend, Complexul Muzeal Bistrița – Năsăud va găzdui un eveniment aparte. City retreat-ul ”FRESH...

Transformă-ți curtea cu ARCSIM CONSTRUCT Bistrița: promoție de nerefuzat la dalele de pavaj Grandevilla!

Vreți să schimbați complet aspectul curții voastre? Ei bine, profesioniștii de la ARCSIM CONSTRUCT Bistrița sunt...

Aluateria Bistrița caută personal pentru vânzare, Grand Hotel Coroana angajează ospătar: NOI locuri de muncă, în Bistrița

Grand Hotel COROANA angajează ospătar, Aluateria Bistrița caută personal pentru vânzare. NOI locuri de muncă sunt disponibile la TeraSteel și Eurocompozite unde este nevoie de lăcătuși mecanici și muncitori.  Amicii Building angajează ingineri proiectare instalații electrice și sanitare. Oferta completă, mai jos: