19.1 C
Bistrița
marți, iulie 29, 2025

SURSE: ȘOC! Cine se află în cercul de suspecți în cazul tentativei de jaf de ieri

Polițiștii au deja un cerc de suspecți în cazul tentativei de jaf de ieri de la unul dintre supermarketurile Atlantis. Se pare că este vizată o persoană în mod special. Despre cine ar fi vorba:

Ieri, un individ a intrat în magazinul Atlantis de pe Bulevardul Decebal și i-a pus cuțitul la gât unei vânzătoare, în încercarea de a jefui supermarketul. Colegii vânzătoarei și clienții din  magazin au intervenit rapid și l-au pus pe fugă pe individ.

Totuși acesta a fost surprins de camerele de supraveghere din interior și exterior înainte și în timpul tentativei de jaf. Puteți urmări imaginile AICI.

Potrivit purtătorului de cuvânt al IPJ BN, Crina Sîrb există un cerc de suspecți, oamenii legii făcând în continuare cercetări și adunând probe.

Surse Bistrițeanul.ro spun că ar fi vorba despre un  minor, care ar fi suspectul principal în acest caz. Este vorba despre un elev de la un cunoscut liceu din municipiu.

Mai puteți citi despre acest subiect:

AMENINȚATĂ cu cuțitul! Pățania periculoasă a unei vânzătoare

„Nenorocitul ce putea lua o viață hoinărește nestingherit pe străzi” – Ce spune șefa vânzătoarei atacate cu cuțitul

 

 

 

ARTICOLE SIMILARE

Ultimele Știri

Sponsorizate

NOI locuri de muncă, disponibile la Crama Jelna, Clinica Sanovil, Rombis, Amicii Building, Iproeb

Clinica Sanovil angajează Asistent Medical Generalist, Fiziokinetoterapeut, Infirmieră și personal Întreținere Tehnic. Noi locuri de muncă sunt disponibile la Rombis, IPROEB, Aquabis, GB Instaplan și Amicii Building. Oferta completă, mai jos:

ULTIMELE ZILE CU 10% AVANTAJ CLIENT LA ROȚI COMPLETE DE IARNĂ MERCEDES‑BENZ!

Sunt ultimele zile cu 10% AVANTAJ CLIENT la roți complete de iarnă Mercedes-Benz! Profită acum de această ofertă limitată!

DE NERATAT: Descoperă secretele pizzei perfecte de la maestrul Chef Toderaș Mircea, într-un show culinar marca Colina Restaurant & Events din Unirea!

Vrei să înveți să pregătești cea mai bună pizza din viața ta, cu care să-i răsfeți...