În această seară a avut loc un accident la doi pași de Primăria Bistrița. Protagonistul pare să fie chiar fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan care a lovit un autobuz de Linia Verde, care, se pare, circula regulamentar.
Accidentul a avut loc pe strada Gheorghe Șincai, tocmai lângă Primăria Bistrița. Se pare că este implicat fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan.
Din primele informații rezultă faptul că acesta ieșea cu mașina de la Primăria Bistrița și nu a acordat prioritate unui autobuz care circula pe traseul Liniei Verzi, pe strada Gheorghe Șincai.
Se pare că nu a fost nimeni rănit, fiind înregistrate doar pagube materiale.
Revenim cu noi informații













