33.5 C
Bistrița
luni, august 3, 2026

A murit în Londra, acum câteva luni! Angajații spitalului se dau peste cap să-i găsească familia

O româncă angajată în Londra, la un spital, a murit acum câteva luni. Trupul ei se află încă la morga unității medicale, iar angajații spitalului încearcă să-i găsească familia. Știți ceva?!?

A plecat în străinătate să-și facă un trai mai bun. A dorit să dea ceva societății, să facă ceva bun pentru țara în care a încercat să-și refacă viața.

Daniela Gheorghe a ajuns în Londra și s-a angajat la spitalul Charing Cross din Hammersmith.

Acum câteva luni însă, la doar 40 de ani, Daniela a murit, iar trupul ei se află încă la morga unității medicale.

Managerul spitalului se dă peste cap să-i găsească familia, dar până acum, fără succes.

Ieri, pe grupurile de Facebook a românilor din Londra, Constantin Cristian Tutuianu a făcut publică poza româncei, cerând ajutor pentru a-i găsi familia.

Și site-ul stiridiaspora.ro au preluat apelul, așa cum puteți citi AICI.

 

 

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

Supercom angajează șoferi profesioniști: NOI locuri de muncă la Clinica Sanovil, Crama Jelna, Kreativ Metal

SUPERCOM Bistrița angajează șoferi profesioniști, iar la Clinica Sanovil este nevoie de asistent medical generalist și infirmieră. Noi locuri de muncă sunt disponibile la Hotel Metropolis, Amicii Building, Eurocompozite și compania INST NISTOR. Oferta completă, mai jos:  

Bistrița Inspiră 2026: Antreprenori pentru viitor – Șapte speakeri, o singură scenă și idei care pot schimba perspective

Bistrița Inpiră 2026 - Șapte speakeri de succes din mediul antreprenorial și de business din România vor urca pe aceeași scenă - în 23 august de la ora 17.00 - pentru a împărtăși experiențe, perspective și povești din parcursurile lor profesionale. Evenimentul își propune să creeze un dialog autentic despre felul în care ideile pot fi transformate în acțiuni concrete.

Hotel Metropolis și Clinica Sanovil recrutează personal: NOI locuri de muncă, disponibile în Bistrița

Noi locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița, la Hotel Metropolis unde se recrutează personal pentru redeschiderea din toamnă. Kreativ Metal & Colours caută un lăcătuș mecanic / confecționer serios, punctual și atent la detalii. SUPERCOM Bistrița angajează șoferi profesioniști. Oferta completă, mai jos: