15.5 C
Bistrița
sâmbătă, iulie 12, 2025

ANNA FIORI Sărățel organizează Târgul Florilor de Toamnă, în weekend!

Spectacol cu flori de toamnă, în weekend, la depozitul de flori ANNA FIORI din Sărățel!

Sunteți în căutarea unor flori frumoase de toamnă, în ghiveci, cu care să vă colorați grădinile și casele? Ei bine, weekend-ul acesta, Depozitul de Flori și Plante Ornamentale Anna Fiori de la Sărățel organizează Târgul Florilor de Toamnă, un adevărat spectacol de miresme și culori.

Aici vă așteaptă o mulțime de soiuri de flori de apartament, terasă sau grădină, precum și zeci de arbori și arbuști ornamentali.

Vedeta sezonului este crizantema, pe care o veți găsi în fel de fel de culori și de diverse mărimi, de la cele mititele până la cele uriașe.

Iar dacă ați „vânat” anumite plante sau arbuști ornamentali, de interior sau de exterior, acum este momentul să le cumpărați.

Asta deoarece, în acest weekend, la toate florile sunt oferite reduceri de 20 la sută, iar la unele chiar și mai mari.

Veți primi inclusiv sfaturi de plantare și îngrijire din partea unor profesioniști, care fac asta de-o viață, pentru a avea grădina cu flori de toamnă la care ați visat.

Tot aici vă așteaptă foto cornere cu flori de toamnă, dar și o zonă unde puteți savura bunătăți de sezon, în timp ce petreceți timp de calitate alături de familie și prieteni.

Va fi un adevărat spectacol cu flori de toamnă, așa că e musai să dați o fugă până la Târgul Florilor de Toamnă și să savurați din plin veselia culorilor de toamnă.

În depozitul de Flori Anna Fiori, situat chiar înainte de trecerea la nivel cu calea ferată de la Sărățel (DN 15A, km 44+500), funcționează unul dintre cele mai mari depozite de flori din Transilvania.

De aici se aprovizionează nu doar florăriile din Bistrița-Năsăud, ci și cele mai mari din județele limitrofe.

Iar dacă vă doriți să aveți o grădină sau o terasă mereu plină de plante și flori, indiferent de anotimp, nu trebuie decât să le faceți o vizită.

Mai multe detalii puteți obține la numărul de telefon 0752 233 954 sau urmărind pagina de Facebook AnnaFiori.ro.

 

 

ARTICOLE SIMILARE

1 COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

NOI locuri de muncă, la RCB Electro, Iproeb, Aquabis. Se caută inginer instalații, lăcătuș, mecanic, project manager

RCB Electro caută spre angajare manipulant mărfuri și derulatorist, iar Aquabis organizează recrutare pentru inginer instalații, mecanici și electricieni, instalatori. Amicii Building angajează Project Manager Junior și Project Manager Senior. NOI locuri de muncă sunt disponibile la IPROEB și Clinica Sanovil. Oferta completă, mai jos:

Bunătăți dulci, dar sănătoase, la Gelateria Aniela, în meniul fără zahăr: tarte, rulouri, batoane raw-vegane sau magiunele

Vitrinele cofetăriilor și gelateriilor sunt pline de bunătăți ce fac cu ochiul oricărui trecător. Culori, texturi...

Noutățile verii, la Gelateria Aniela: Berry Cup, Limonadă AlVera și Ice Summer Drinks cu cafea sau Matcha

O vară cu arome noi, răcoritoare, v-a pregătit Gelateria Aniela! Și continuă să ne surprindă cu...