În urmă cu puțin timp a avut loc un accident pe Bulevardul Independenței. Se pare că un șofer care a intrat în sensul giratoriu de pe bulevard de pe strada Ștefan Octavian Iosif a luat în plin o mașină care se îndrepta spre Poșta Veche. Din fericire, accidentul s-a soldat doar cu pagube materiale.
Accidentul s-a produs în urmă cu puțin timp, într-un sens giratoriu de pe Bulevardul Independenței. Din primele informații rezultă faptul că un șofer care a intrat în sensul giratoriu de pe bulevard, de pe strada Ștefan Octavian Iosif și voia să o ia spre Libertății a fost lovit de o mașină care megrea spre Poșta Veche.
În urma impactului, unul dintre autoturisme a fost aruncat într-un semn de circulație pe care l-a rupt, iar mai apoi pe trotuar.
Într-o mașină se aflau 3 persoane, iar în cealaltă doar șoferul. Din fericire nimeni nu a fost transportat la spital, accidentul soldându-se cu pagube materiale.














