12.4 C
Bistrița
marți, iulie 1, 2025

Spectacol aniversar la 10 ani de Cheers! Intrarea liberă în Polivalentă

Echipa de majorete Cheers All Stars organizează un spectacol special cu ocazia aniversării a 10 ani de funcționare. Evenimentul are loc în 30 iunie.

Sala Polivalentă din Bistrița (de lângă Parcul Municipal) va găzdui un eveniment la… înălțime. Majoretele de la Cheers își sărbătoresc 10 ani de existență, începând de la cei mici, care acum învață primele taine ale acestui sport, până la performerii seniori.

Pe „scenă” vor fi prezenți atât cei de la Cheers, cât și cei de la YOLO Studio, ambele manageriate de Roxana Lăpuște.

Evenimentul începe la ora 18:00, în data de 30 iunie.

„Ce faci pe 30 iunie?

Vino alături de noi să sărbătorim 10 ani în care am stat la înălțime, am câștigat concursuri și am format tineri veseli și dornici de mișcare și dans.

Unde?
Te așteptăm la Sala Polivalentă, începând cu ora 18:00, loc în care de surprize și voie bună ne ocupăm noi. Îți garantăm un spectacol pe cinste, în mijlocul verii.

Vor dansa sportivii și cursanții din cadrul grupelor Cheers și YOLO Studio.

Intrare liberă”, au transmis organizatorii.

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

Se fac angajări la Amicii Building, Eurocompozite, Iproeb, Carmangerie Timoce: NOI locuri de muncă în Bistrița

Amicii Building angajează Project Manager Junior și Project Manager Senior, iar Grill & Carmangeria Timoce caută două vânzătoare pentru zona Lamă. Eurocompozite recrutează lăcătuș mecanic. NOI locuri de muncă sunt disponibile la IPROEB, Clinica Sanovil, Fan Courier și Restaurant ARENA by Casa EMA.

Mașina ta e pregătită de vacanță? Profită de verificarea auto de sezon oferită de MATEROM AUTOMOTIVE Bistrița

Vara a sosit, iar odată cu vremea caldă vin și planuri de escapade și concedii. Service-ul Autorizat Škoda & Multimarcă - MATEROM AUTOMOTIVE, lansează o ofertă specială la Verificare Auto de vacanță...

TAPAS LEMON s-a mutat pe Pietonal! Are și mai multe specialități din bucătăria spaniolă

Tapas Lemon – locul cu delicii din bucătăria spaniolă deschis de Carolina la Bistrița – s-a mutat în centru, pe Pietonalul Liviu Rebreanu, ca să fie mai aproape de toți cei care adoră mâncarea spaniolă. Acum au la dispoziție un meniu și mai bogat, evident, tot de inspirație spaniolă!