5.1 C
Bistrița
luni, aprilie 27, 2026

Vești bune pentru locuitorii de pe strada George Coșbuc din Beclean

Aquabis a transmis locuitorilor de pe strada George Coșbuc din Beclean informații actualizate în legătură cu lucrările care se desfășoară aici încă de la începutul săptămânii. 

„Anunțăm abonații de pe strada George Coșbuc din Beclean că lucrările de reabilitare a rețelei continuă și astăzi până la ora 16.00.

Pe parcursul zilelor de weekend, furnizarea apei potabile va fi reluată. Strada rămâne închisă în vederea finalizării lucrărilor.

Revenim la finalul zilei cu mai multe informații legate de programul de continuare a lucrărilor în săptămâna care urmează”, a precizat Aquabis.

Problemele pentru locuitorii de pe Strada George Coșbuc din Beclean au început în 30 iulie. Aquabis anunța încă de săptămâna trecută că urmează să înlocuiască aici 250 de metri de conductă.

Aquabis: Mesaj pentru locuitorii de pe Strada George Coșbuc din Beclean

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

CULT 500 by Nella aduce în premieră, la Bistrița, tehnologia KOEMIA: diagnostic digital + șampon, mască și leave in – personalizate exact pentru tine

Frumusețea nu înseamnă doar estetică, ci și sănătate și personalizare, iar CULT 500 by Nella Botîrlă...

​La Andrei Cleaning – servicii de curățenie la înălțime! Pot spăla inclusiv fațade și panourile fotovoltaice

​Când lucrezi cu inima, rezultatele apar întotdeauna! Cu o experiență de aproape 15 ani acumulată în...

Grand Hotel Coroana caută ajutor bucătar serios: NOI locuri de muncă, în Bistrița și Năsăud

Grand Hotel Coroana angajează ajutor de bucătar serios. Casa EMA caută instalator priceput, iar Flori cu Efect de WOW are nevoie de un florist. Noi locuri de muncă sunt disponibile la Stewo Năsăud, Clinica Sanovil, Aquabis, GB Instaplan și Crama JELNA. Oferta completă, mai jos: