-0.1 C
Bistrița
sâmbătă, ianuarie 24, 2026

VIDEO – Accident în Jelna: Un șofer de aproximativ 60 de ani, beat la volan, a intrat în mașina unor tineri

Un accident rutier s-a petrecut cu puțin timp în urmă, în Jelna. Martorii prezenți la fața locului povestesc că un bărbat de aproximativ 60 de ani a intrat în mașina unor tineri.

Polițiștii sosiți la locul accidentului au constatat că șoferul în vârstă avea o alcoolemie de 1.45.

În mașina avariată de acesta se aflau o fată de aproximativ 24 ani la volan, iar în dreapta ei – un tânăr cu dizabilități.

Accidentul s-a petrecut într-o intersecție din localitatea Jelna.

La locul accidentului s-au deplasat două echipaje de poliție, un echipaj SMURD și pompierii de la ISU Bistrița-Năsăud.

Vom reveni cu amănunte.

ARTICOLE SIMILARE

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Știri

Sponsorizate

Restaurantul Almars angajează Ospătar și ajutor bucătar. NOI locuri de muncă în Bistrița și Năsăud, la Stewo Plastic Prod

Restaurantul Almars - Il Gusto Mediterraneo angajează Ospătrar și ajutor bucătar. Stewo Plastic Prod Năsăud caută facturist, asistent manager și magazioner. NOI locuri de muncă, în Bistrița, la Îndemânarea Construct, Sanovil, GB Instaplan sau RCB Electro. Oferta completă, mai jos:  

AQUARIUM Bistro&Cafe – Locul unde un spaniol și un italian vor să readucă “mâncatul în tihnă și socializarea”, oferind preparate din bucătăria de la...

Amplasat în centrul orașului lângă Sinagogă, pe strada Gen. Grigore Bălan nr. 6, AQUARIUM Bistro&Cafe este...

Se fac angajări la Restaurant Almars, STEWO Plastic Prod Năsăud, GB Instaplan, Clinica Sanovil. Ce posturi sunt disponibile

Îndemânarea Construct caută un sudor MIG/MAG & Electric, iar GB Instaplan angajează inginer de Instalații – Șef de Șantier, electrician și muncitori necalificați în construcții. Noi locuri de muncă sunt disponibile în Bistrița, la Restaurant Almars, dar și în Năsăud, la STEWO Plastic Prod. Lista completă, mai jos: